Partyfit Ládví: H.E.A.T.

Nekoordinovaný. Taneční kopyto. S pomůckou si leda ublížím. Vyžraný jak prase. Posilovací maniak, co vynechává kardio. Běh je zlo. Jsem staroba. Venku se mi nelíbí. Nemám rád přesvícené místnosti. Jsem těhotná.
Jestli na tebe něco z předchozích vět sedí, čti dál!
20180102_185152.jpg
Název lekce: Kruhový trénink (150 Kč)
Lektor: Mirek (2/5)

Co je H.E.A.T. PROGRAM®? Chodíte si hodinku po páse, který si mechanicky rozejdete (jenom nohy, žádná elektrika!) a podle náklonu pásu si upravujete rychlost chůze.

Trenér Míra nám na začátku hodiny vysvětlil, jak si upravovat zátěž. Když říkám nám, myslím tím lidem, kteří byli na H.E.A.T.u v Ládví poprvé – mě a jedné stařičké paní. Nutno podotknout, že i když jsem během hodiny štelovala o stošest, najít tu správnou polohu se mi moc nevedlo. Vždy, když jsem to už už měla a začlo se mi dobře ťapat, se změnilo tempo písničky a mohla jsem seřizovat pás znovu.

Mireček měl na palici nasazený mikrofon, ale hudbu ohulil na plné koule, a tak jsem jen vytušila, že nám v průběhu hodiny dává instrukce, že máme prodloužit či zkrátit krok, nebo že se teď nemáme držet madel. Všichni v místnosti nasadili pěkně ostré tempo, úplnou flákačku nečekjte.
20180102_185146.jpgPočet cvičenců: 18
Vzhledem k tomu, že má každý celou hodinu vlastní pás, nemusíte mít strach z plného sálu a nedostatku místa.20180102_185032.jpg

Sportoviště 3/5
Fialová měkká záře je jediný zdroj světla, takže jestli jste hnusní a nechcete, aby se ostatním při pohledu na vás dělalo mdlo, nebo jestli jste upír, tak ideál. V místnosti je trošku těžší vzduch, je tam jedno okno otevřené na větračku a o zbytek se stará klimatizace. Po hodině každý očistí madla stroje.

Šatna a sprchy 2/5
Oboje staršího data mírně opotřebované. Sprchy nejsou samostatné.

Rezervace 5/5
Online se jde rezervovat, až po první návštěvě fitka, takže jsem napsala rezervační email a bylo.
BeFunky CollageKladné hodnocení cvičenky Anetky
Anetka chodí na H.E.A.T. třikrát do týdne a nesmírně jí to baví. Tak proč na H.E.A.T., Anetko?

„Jste nekoordinovaný brambor, který nezvládá hopsat a hýbat u toho rukama a nohama zároveň? Tohle fakt zvládnete! Chodit už umíte, takže si k tomu navíc můžete přibrat i soustředění na pravidelné dýchání, zatažené břicho, rovná záda, nášlap přes patu a špičku. Těch 50 min. opravdu strávíte spalováním ve své tepovce s DJ v podobě lektora, který jen motivuje a určuje tempo a způsob chůze. S čistou hlavou vypnete, nic vás nebolí ani nezatěžuje, jen táhnete vlastní váhu po páse. Navíc v Partyfitu vedle vás jde babička, boubelka, maminka po mateřský, samé normální ženy, a ne plastové nepotící se super ženy, a tak se cítíte fajn a prostě jdete, jako Forrest běží, vy jen jdete…“

Moje dojmy
Chodit na H.E.A.T. třikrát do týdne, tak umřu. Nudou. Hodinu chodit na páse, když Vám hraje hudba, na kterou byste si nejraději trsli, rozvlnili boky a užili si pořádnou pártošku, je voser.
Ale! Jako zdravá forma zhubnutí a posílení srdce je H.E.A.T. k nezaplacení. A jak psala Anetka, je to cvičení opravdu pro každého. Takže padají jakékoli výmluvy, můžete na cvičení vzít, koho chcete, a budete vědět, že to zvládne!

rd

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s