Expreska Anděl: Kruhový trénink

S posledními dny roku 2017 dozrálo i mé odhodlání nebát se a jít prozkoumat fitko určené pouze ženám. A tak vám po červené reportáži z RED FIT přináším tu nejrůžovější recenzi vůbec. Z 22 poboček v 7 městech si vybírám tu, kterou mám od sebe co by dup. Tu na Andělu.
20171101_124533.jpgNázev lekce: Kruhový trénink (členský poplatek)
Lektorka: recepční Dominika (4/5)

Podle stránek můžu přijít kdykoli, bez přihlášení. V poledne před obědem tedy čapnu sportovní hadry a vydám se do objektu s příhodným názvem – do Ženských domovů. Expreska je pár kroků od vchodu, už když otevírám dveře, je to jako vstupovat někomu do pokojíčku. Kompaktní, malé, útulné a stejně jako jejich webová stránka, velmi růžové.

20171101_124815.jpg

Po převlečení vlezu do cvičící místnosti, ve které je výklenek na recepci. Pokud jste tu poprvé, čeká Vás vyplnění pár papírů. kde si mimo jiné poznačíte, co je vaším cílem. Naštěstí to nejsou žádné dlouhé eseje, podškrábnete, co dostanete, a jde se na to.

Slečna Dominika, neskutečně milá recepční/trenérka se se mnou rozcvičila, odjela se mnou DVA! kruháče a závěrem se se mnou i protáhla. Takový servis jsem opravdu nečekala. Říkala jsem si, že budu vše odkoukávat od štamgastek, které chodí pravidelně, ale trefila jsem se do času, kdy jsem tam byla úplně sama.
20171101_124544Jak to tedy vlastně funguje?
V sálu hraje hudba a každých třicet sekund se do ní ozve jemné cinknutí. Není to žádný kulervoucí zvuk, ale zase se nemůže stát, že byste ho nezaznamenaly. Vy na signál měníte stanoviště – střídá se cvičení na posilovacím stroji s kardio cvičením na čtvercové podložce. Cvičení na stroji zůstává pořád stejné, volíte si jen intenzitu. Kardio si vymýšlíte sami. K dispozici jsou všechny možné cvičební pomůcky a hlavně recepční, která vám pomůže kruhový trénink sestavit.


20171101_124651.jpgPočet cvičenců: neomezen, POUZE ŽENY!
Po páté bývá v Expresce prý pěkně narváno. Umím si představit, jak vás lavina lidské masy může motivovat k rychlejšímu přemisťování, ale jiný benefit v této přervanosti nevidím.

Sportoviště 2/5
Je tu vše, co byste si mohly přát a mnohem víc (rozuměj, nebude ti chybět žádná pomůcka, ale pro pomůcky a cvičící stroje tu není k hnutí).
V druhé místnůstce jsou prdnuté trenážéry s pásy Better Belly.

Šatna a sprchy 2/5
V prostoru za závěsem je pár skříněk, záchod ve stejné místnosti jako jediná sprcha napovídá, že se většina žen pravděpodobně po cvičení sbalí a sprchu si hodí až doma.

Rezervace 5/5
Do Expresky se rezervovat nemusíte 😊 Prostě přijdete a začnete cvičit. kdy se Vám hodí.kljkj.jpg


Proč už se sem nevrátím.
Jsem na stroje moc velká. Zřejmě jsou tyto stroje konstruovány na míru menším ženám, já se svými 175 cm jsem se do pár z nich soukala jen horko těžko.
Na strojích můžete upravovat jen intenzitu zátěže, ale když deset sekund štelujete po někom zátěž a soukáte se do stroje, moc toho pak nenacvičíte.

Proč byste jí měly vyzkoušet.
Protože tu svou budete mít ze svého hnízda tak blizounko, že ani nebude potřeba roztáhnout křídla, abyste tam doletěly. Takže padá výmluva, že se do fitka dnes nechcete vláčet. Tak šup šup, ať už jste tam!

20171101_124459.jpg

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s