RED FIT: Problémové partie

Jako Alenka v Říši divů prošla králičí norou, jsem i já procházela dlouhou úzkou chodbou do dlouhé úzké šatny. Nudlovitost a stísněnost jsou hlavním poznávacím znakem Red Fit fitness. Je dalším z řady mrňavých fitek, které se snaží vytěžit z každého m2 co nejvíc. Přecpané prostory z vás pak udělají Alenku po vypití zvětšujícího elixíru, protože ať se hnete, kam se hnete, tam vám něco nebo někdo překáží.
20171016_190345.jpg

Název lekce: Problémové partie (139 Kč)
Lektorka: Kačka (3/5)

Lekce je v rezervačním systému uvedena jako kardio s posilovaním. A přesně to dostanete. Lektorka Kačka celou hodinu odcvičí s vámi, střídá bloky aerobiku a hopsání s bloky posilování (dřepy, výpady, sedlehy). Cvičili jsme s kilovými činkami, bosu a balančními podložkami. Lektorka je usměvavá a milá, ale na své cvičící moc nedohlíží, a tak není divu, že všechny slečny do jedné prováděly cviky s mizernou technikou.


20171016_174638.jpgPočet cvičenců (max 11): 6 žen
Kdyby na lekci přišel byť jen půlčík navíc, už bychom se nevešli. Neumím si představit, jak nás na kardiu hopsá 11 a neukopeme se k smrti.

Upozornění pro plaché dívky: Tohle fitness by mělo být jen pro ženy, ale cvičí tu na přístrojích vedle recepce i muži.

Sportoviště 3/5
Nejmrňavější místnost, ve které jsem měla čest cvičit. Což sebou přináší rychle vydýchaný vzduch. Na druhou stranu takhle komorní cvičení zaručí, že vždy uvidíte i uslyšíte lektorku. Pomůcky byly nové, hezké, čisté a připravené k použití.

Šatna a sprchy 3/5
Sprchy jsou tu dvě, neskutečně prostorné a příjemné. Naopak skříňky v úzkém prostoru nedovolily všem cvičenkám převléknout se po lekci naráz, někdo se převlékal i u toalet.

Rezervace 2/5
Chvilku trvá, než se v rezervačním systému zorientujete. Počítejte s tím, že až se přihlásíte do systému, budou Vám dvakrát do týdne chodit promo emaily, takže neudělejte tu samou chybu jako já a nezadávejte váš primární email.
BeFunky Collage.jpg


Kdo si někdy odcvičil video s Jillian Michaels, ten se chytí za hlavu, protože mohl klidně zůstat u sebe v pokoji a ušetřit si cestu. Na druhou stranu ne každý má doma podmínky k tomu, aby si v klidu zacvičil podle videa. Pokud vám tenhle styl cvičení vyhovuje a máte nějaké základy toho, jak který cvik cvičit, abyste si neublížili, běžte na Problémové partie. Určitě je totiž dalšího dne pěkně pocítíte.
20171016_175809

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s