Sport Centrum Palmovka: Trampolínky

Masovka. Nedostatek čerstvého vzduchu. A pěkný smrádek.
A teď mluvím jak o samotné lekci, tak o celém sportovním centru.

tr1.jpg

Název lekce: Trampolínky (100 Kč)
Lektorka: Denisa Michálková (4/5)

Hodina se odehrála v malém sále v patře značně spletitého sportovního centra. Uvnitř majitelé využili každé chodbičky, aby do ní nacpali rotoped nebo veslařský trenažér a stěny upravili na lezecké stěny. Což má za následek neskutečně obskurní míchanici cvičenců i necvičenců všeho druhu.
tr2

Na začátku hodiny si dotáhnete svou trampolínku ze skladu vedle místnosti, přijde lektorka, vosolí hudbu tak, že už ji do konce hodiny neuslyšíte a začne se skákat. Po hodině se přes slzy potu podíváte na hodiny v rohu místnosti, abyste následně zjistili, že skáčete pouhých deset minut. Slečna Denisa sleze z trampolínky a začne skákat na pevné zemi. Zkoušíte to také a cítíte se jako tunový žok. Nakonec zase rádi vlezete na tu zaprachtělou věc. Mezitím hledáte očima svojí lektorku někde u stropu a pátráte po tom, zda nemá v zadku neviditelnou vrtuli, protože tak vysoko prostě žádný obyčejný smrtelník přece nemůže vyskočit. Po několika hodinách očistce, tedy vlastně minutách povznášejícího cvičení, si berete karimatku, položíte jí na trampolínku a začne břichosérka, po které byste se zase velmi rádi vrátili ke skákání. Následuje protažení a hodinové (tentokrát už doopravdy hodinové) čekání na volnou sprchu a toaletu. Uf.

tr3.jpg

Na trampolínky jsem nešla sama, ale se svými besties. Přibrala jsem je, abych se jim pak mohla posmívat, až se jim povede špatně vyskočit a pokosit pár skákajících lidí kolem. Bohužel se jim podobná skopičina nevyvedla, ale to mi nevadilo, protože se mi celou hodinu o zábavu starala slečna s megaobřím výstřihem vedle mě.


tr4

Počet cvičenců (max 25): 18 dívek
Na tenhle sport by žádný muž nikdy nešel. A jestli jo, tak by ho stejně brzy odvezla záchranka, jak by ho kleplo ze skákajících vnad.

Sportoviště 3/5
V sálu bylo nesnesitelné vedro a to venku bylo 15 stupňů. Mají  na stropě dva větráky, puštěný byl jeden. Nechci si ani představit, jak tam musí být v létě.

Šatna a sprchy 1/5
Nejhorší sprchy, které jsem za svůj sportovní život navštívila. Kapacitou absolutně nedostačující 2 komůrky vedle sebe na rozloze 2 m2 hned vedle záchodu a za umyvadlem.
Tyto sprchy byly tak mrňavé, že ani nešly pořádně vyfotit a na sprchu stejně jako na 1! toaletu se stála fronta.

Rezervace 3/5
Online systém

Trampolínky bych Vám doporučila, pokud máte v těle aspoň krapítek rytmu. Vzhledem k tomu, že lektorka skákala do hudby a podřizovala ji i kroky na trampolínce, můžou být všichni lidé, kteří neradi tancují, pěkně rozhození. Je to výborný sport na posílení srdce a vypocení blbce šéfa po směně, ale jestli sem jdete za účelem shodit ty vlny tuku, co se Vám vzdouvají u pasu, volila bych jiný sport. Hop hop hop!

ája.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s