Euforie fitness Praha Smíchov: Power jóga

A medaili za nejhorší ranní práci získává … recepční ve studiu Euforie!

DSC_3155.JPG
Název lekce: Power jóga (140 Kč)
Lektorka: Lucia Heverová (4/5)

Já ale jednou tu jogínku, co se zvedne a opraví všechny křivule, najdu! Přestože Lucia také nepatří mezi ty, které by vás ve cviku opravili, má příjemné vystupování a perfektně poskládanou hodinu. Provedla nás krátkou meditací a pránajámou, následovala hlavní část hodiny plná variací na pozdrav slunce a na konci klasická mrtvola. Extra body má za ministriptýz na konci hodiny, kdy nám všem po sundání trička ukázala bezchybný břišní pekáč.jo2.jpg


Rezervace na Pikachu

První telefonicky. Tak jo. Až se ve sluchátku ozve recepční, moc nejásejte. Provede Vás sérií osobních otázek, které si nezavdají s lecjakou bezpečnostní prověrkou, a pak Vás stejně zapomene zadat do systému. Vystáli jsme si frontu, nahlásili svá jména a museli snášet zamračené pohledy čekajících, když nás milá recepční znovu ťukala do systému. Co na tom, že máte multisportku, stejně je tu potřeba zařídit si speciální kartu. Všechna čest, že tam dopolední recepční tu ranní smršť tak skvěle zvládá.

DSC_3149.JPG


jo4.jpg
Počet cvičenců (max ): 7 slečen + 1 chlapec

Obvyklá směs nováčků a cvičenců, kteří chodí pravidelně.

Sportoviště 4/5
Sál, ve kterém jsem cvičila, je prostorný, a díky vysokému stropu působí velmi vzdušně. Částečnou kontrolu nad cvikem poskytuje veliké zrcadlo a dostatek světla.

Šatna a sprchy 3/5                                                              Rezervace 3/5
Sprchy se nachází neoddělené v šatnách.                    Online systém
Naštěstí nechybí zrcadlo a fény.


Je zbytečné upozorňovat Vás na takovou blbost, jako je dostatečná časová rezerva před začátkem lekce na novém místě? Věřte, že není. Mutisportka není jediná sportovní karta, se kterou musí recepční zápolit. A že mnohdy zápolí. V mnoha případech vám ještě musí vytvořit vlastní účet, aby Vás dostali do svého systému.
Když proběhne celý tento proces v pořádku, ještě musíte najít šatny a samotný sál, kde se vámi zvolená lekce cvičí. Pokud cvičíte s pomůckami, nevyhnete se donesení pomůcek ze skladu. Bloudění po chodbách, zmatené otázky a boj recepční vs sportovní karta vás může natolik zdržet, že pak nepříjemně narušíte lektorce začátek hodiny.

Buďme tedy ohleduplní a choďme do nových studií na první lekce aspoň s 15 minutovým předstihem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s