FIGHTNESS-GYM (v objektu MIŠ MAŠ FITNESS CENTRUM): Kruhový trénink

Brno. Jezdím sem jednou za měsíc za zákazníky a tohle město mě vždy něčím překvapí. Tentokrát pro mě mělo nachystaného bodrého trenéra Erika z Fightness Gym.rfg.jpg

Pro svůj první kruhový trénink jsem si přijela na Moravu. Jsem zvyklá na pomalá provádění cviků s velkým důrazem na techniku, takže když jsem měla funět do krutě rychlého tempa nějaké šílené hudby, málem to se mnou šlehlo.

Název tréninku: Kruhový trénink (100 Kč)
Trenér: Erik Krejčíř 4/5

DSC_3036
Na začátku jsme se nezahřáli ani neprotáhli a hned jsme se vrhli na věc. Erik si pro nás připravil 12 stanovišť, které jsme protočili celkem 4x. Erik seděl na bedně a ostřížím zrakem nás pozoroval. Aby na nás záhy svým silným boxerským hlasem volal:

„Pořadně ohni ty nohy, Medvěde! Rychleji, to zvladneš! Narovnej ty zada! No na tebe mluvim! Pokrč kolena! Vyměna!“

A také nesmí chybět: „Ten zadek v planku niž, nováčku!“ To bylo na mě. Protože na kruháč chodí samé staré páky, které věděli přesně, jak trenéra uspokojit, bylo na mě upřeno hodně pozornosti. Kolik pozornosti ptáte se?


Dragonfly fail

Nevím jak balíte vy, ale mě to nebaví a nechávám to vždy na poslední minutu do odjezdu. Pak běhám zmateně po bytě a házím do tašky, co mi zrovna přijde pod ruku. Proto jsem si do baťohu ve spěchu hodila sportovní podprsenku od Dragonfly, kterou používám hlavně na jógu. Svou chybu jsem si uvědomila velmi záhy, když moje vnady při dřepech s výskokem nerovnoměrně zakřivovaly časoprostor v sálu. Jaké bylo mé překvapení, když jsem došla na stanoviště u trenéra, on se ke mě naklonil a říká:

„Měla by sis koupit sportovni podprsenku. Moje žena ma taky takova velka prsa a to bez ni nejde. No fakt. Ja ji taky nosim.“ A rozesmál se.

Takže si holt budu muset koupit tu limitku od Panache, jinak to prý nepůjde.


BeFunky Collage 01.jpg

Počet cvičenců (max 30): 
5 žen + 3 muži

Šatny a sprchy  4/5
Vše krásně čisté, upravené a nabízí odličovací tamponky a vatové tyčinky zdarma.

Rezervace 5/5
Online rezervační systém z prokliku uvedeného na MultiSport sportovištích nehledejte. Na stránkách visí pestrobarvný obrázek tréninků a trenérů. Pro rezervaci jsem zavolala konkrétnímu trenérovi. V dnešní době dost úsměvný způsob, ale funguje a nemusíte nikam zadávat stokrát svoje osobní info, proklikávat se přes aktivační email a podobně.

Pokud se ale dostanete omylem na stránky samotného trenéra, tak ten už má velmi propracované stránky i zmíněný online systém.

Moravské ceny
Když jsem si vybírala, kam bych se chtěla dnes v Brně vrtnout, nemohla jsem si nevšimnout toho, že jsou všechny lekce o třetinu levnější. Bydlet v Brně sportuju jako o život!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s