E.R.S. WORKOUT: Street workout Basic

Chodím sem kvůli výhledu ze sprch!

DSC_2638

Název tréninku: Street workout Basic (160 Kč)
Trenér: Jiří Přibyl 5/5

Trenér se na začátku každého tréninku zeptá, jestli je někdo zdravotně limitován. Umí pochválit i napomenout, když to flákáte. Po rozcvičce se učí základy kaliesteniky – dipy, dřepy, kliky, balanci, shyby aj. Na konci hodiny je pětiminutové protažení.
Cviky se provádí v plném rozsahu, kdo je máslo, tomu do cviku pomůže Jirka nebo si pomůže gumou. U všech kontroluje poctivě správné provedení cviku.
V prostoru zároveň probíhají i jiné lekce (švihadla, soukromky, parkour), to ale ničemu nevadí, vzájemně si skupiny nepřekáží.

ers


Cvik na chcípnutí

Nemůžu se rozhodnout mezi skokem na bednu a přeplaváním bazénu plného molitanu. Jakkoli nedokážu z dřepu vyskočit metr do vzduchu, bazén je stále smrtelnější. Když mi Jiřík poprvé při rozcvičce řekl, ať ho přeplavu tam a zpátky, neměla jsem do něj skákat s takovou vervou, protože mi kostky molitanu sundaly kaťata až ke kolenům, vyhrnuly tričko po bradu, sežraly mi ponožky a zaplula jsem až na dno, ze kterého mě div že nevytahovali jeřábem.


nk

Subjektivní hodnocení

Sportoviště 5/5
Tohle industriální prostředí zkrátka nemá chybu. V tak velkém prostoru to potem nikdy nezasmrádne, a protože byla tělocvična postavená před pár měsíci, je vše zbrusu nové.

Bar 3/5
Až vám přestane stačit čerstvá voda, která je vždy zadarmo k dispozici na baru, můžete si na baru dát jak suplementy, tak i džus, dobrou kávu a dokonce i pivo a  víno.

Sprchy 4/5
Viděli jste první fotku, ne?
Sprchy jsou v prostoru společně s šatnou. Čisté, klasika 6 hlavic vedle sebe trčících ze zdi. Ta čtvrtá hvězda tam je protože TEN VÝHLED!

Šatna 3/5
Skříňky jsou poloviční, plechové. Důležité je nezapomenout si v šatně klíček jinak přijdete o zálohu (100 Kč) nebo budete muset zase šlapat schody do prvního patra. Což je po plavání v molitanovém bazénu jako by Vám někdo podpálil nohy.

Rezervační systém 5/5
Na lekce se můžete dostavit bez předchozího přihlášení, ale doporučuji se přihlásit přes velmi povedený a přehledný systém.
Pokud na někoho máte secret crush, umožní vám rozvrh nenápadné stalkování vaší sportovní lásky.

Při tréninku mě spešl odporové gumy vynesly  až do nebe, tak jsem si jich pár hned objednala z eshopu shyby.cz. Vzala jsem zelenou a fialovou. Utáhly mě na to, že udělám pánský klik beze strachu, že si narazím své nárazníky.
Stejně s nimi ale teď budu doma tak akorát roztahovat nohy, protože nehodlám venku šaškovat v péřovce a čelovce.
Pro ty kdo by si tam chtěli jednou něco objednat, vše došlo ok, jen to pár dní trvalo, asi zboží nebylo skladem.
Jo a můj zadek vzkazuje, že ty kalhotky velikosti L jsou maximálně M!

zadek

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s