Lovu zdar!

Bojím se, že má stříbrná kořist nebude vykoupena jen loužemi potu a nataženým zadkem. Možná se totiž kvůli ní budu muset vdát!

Ale po pořádku…

O kartě MultiSport jsem poprvé slyšela od sportgora Mirka (pro mudly – sportovní magor). Ten mi po divoké noci plné vášní vždy v 6 hodin ráno utekl v plavkách do nejbližšího sponzorského bazénu.
Možná z toho důvodu jsem ho vymněnila za kluka, který i hodinu po probuzení vypadá, jako bych ho vyrvala z postele ve 3 ráno.

Adam mě znal sotva pár dní, když jsem se ho zeptala, jestli se mnou nezkusí jít na jedno cvičení před prací. Je to takový můj osobní yesman, protože kývne bez řečí na jakoukoli šílenost si vymyslím. A protože on za lekci platil úplné nic a já vždy vysolila 160 chechtáků, netrvalo dlouho a zařídil mi doprovodnou kartu.

Jestli bude mít někdy ambice z téhle práce odejít, budu ho muset uplatit minimálně análním sexem, aby zůstal. A jestli se s ním někdy v budoucnu budu chtít rozejít, tak leda za šejka, který mi věnuje na tohle sportovní šílenství platinovou kreditní kartu.

Jsem přisírka s nejasnou budoucností a proto nelením a jdu zaplnit tenhle sportovní blog sportovně nesportovními recenzemi dokud tu svou úža blyštivou kartu mám.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s